Zámek Světlá nad Sázavou své brány na zimu nezavře

www.turistika.cz

› 4. září 2014 bude vernisáží zahájena výstava (VY)TVÁŘENÍ. Vystavuje Eva Turnová z Prahy, Karel Kubíček z Ledče nad Sázavou a Jiří Hrbek z Ledče nad Sázavou. Výstava potrvá do 5. října 2014.

Ve čtvrtek 25. 9.2014. se uskuteční beseda se známým a úspěšným spisovatelem Josefem Formánkem. Dopoledne pro školy, v 17 hodin pro veřejnost.

O světelské pouti, koncem září (27.-28.9), najdete na zámku "oázu" klidu. Můžete si zde odpočinout od ruchu na ulicích, poslechnout hudbu, zúčastnit se prohlídky expozice evropského historického skla, s dětmi můžete na dětské expozice Na Sázavě či do království panenek. Bude připraven bohatý doprovodný program, který najdete na www.zameksvetla.cz

4. a 5. října 2014 můžete na zámku navštívit OTEVŘENÉ ATELIERY, sledovat výtvarné umělce přímo při tvorbě.

6. prosince 2014 vás srdečně zveme na koncert a zároveň na výstavu obrazů Richarda Pachmana. Rytířským sálem zazní Adventní písně. Koncert je součástí turné po celé České republice.

Od 8. prosince se zámek promění v Ježíškovy dílny. Malí i velcí si mohou vyrobit dárky pro své blízké v příjemné vánoční atmosféře a za pomoci výtvarníků. Podrobnosti najdete na www.zameksvetla.cz

Nahoru