Svět hraček a tvoření

Den plný zábavy pro Vaše ratolesti se v areálu světelského zámku uskuteční v sobotu 13. 8. 2016. Zámecké nádvoří a park ožijí prezentací tradičních hraček a her, zábavním programem včetně soutěží pro děti, divadelním představením, hudbou, kolotočem se střelnicí, nafukovacím hradem...apod. Nebude chybět ani spousta dobrot a lahůdek pro mlsné jazýčky v zámecké kavárně Ladurée.

Pro malé i nejmenší je připraveno množství tvůrčích dílniček, zábavy a také speciální dětský prohlídkový okruh. Ten se bude týkat hledání zámeckých Světýlek a doporučujeme dětem, vzít si s sebou svoji baterku:)

To však není všechno, přední „pohádkologové a odborníci na nadpřirozené bytosti“ zjistili, že se na zámku po více než 500 letech probudila zámecká Světýlka, ale zatím jsou moc plachá a potřebují podpořit! Přijeďte jim s námi přečíst zámeckou pohádku a projít speciální pohádkovou trasu a najít Světýlka :) Budeme mít připravené krásné odměny pro každého:)

Po celý den budou otevřené zámecké expozice i kavárna Ladurée. Na zámeckém nádvoří pro Vás bude připraven jarmark s dětským sortimentem a občerstvením. Ve 21h se na nádvoří uskuteční ohnivá show.

Závěrem celodenní akce budou opět probíhat netradiční prohlídky zámku. Zámecká noc je od 18h, 19h, 20h a 21:30. Vzhledem k velkému zájmu prosíme o rezervaci předem na emailu nebo na tel. 778 075 588.

Nahoru