Svatby

 

Svatební den je pro každou nevěstu i ženicha tím nejkrásnějším dnem v jejich životě. Snoubenci se snaží o to, aby jejich „den D“ byl nezapomenutelným zážitkem nejen pro ně samotné, ale také pro všechny jejich svatební hosty. A protože se každá nevěsta chce cítit jako pohádková princezna, je svatba na zámku tím pravým ořechovým. Zámek Světlá nad Sázavou je ideálním svatebním místem pro romantický a nezapomenutelný svatební den, kouzelné zásnuby nebo bujarou rozlučku se svobodou.

Zámecká svatební manažerka zajistí kompletní svatební servis a společně se snoubenci naplánují svatební den přesně podle představ nevěsty a ženicha.

Neváhejte a sjednejte si s námi předsvatební schůzku, kdy Vás zdarma provedeme prostory zámku a vypracujeme individuální kalkulaci Vašeho svatebního dne.

Na zámku je pro Vás, vážení snoubenci, přichystáno několik variant svatebního obřadu. Váš slavnostní den je potřeba také zvěčnit a záleží jen na Vás, jaká zámecká zákoutí si pro své fotografie vyberete.

Níže je pro Vás připravena nabídka služeb, které Vám na zámku můžeme poskytnout. Pokud toužíte po romantické a pohádkové svatbě, neváhejte a sjednejte si na zámku schůzku, při které nám sdělíte své představy.


V Rytířském sálu, na nádvoří, v oranžérii a v romantickém prostředí zámeckého parku je možné fotografování zdarma. V období od října do dubna je k poplatku za pronájem Rytířského sálu připočítáván také poplatek za vytápění sálu.

Příjezd na zámecké nádvoří je dovolen pouze autu s nevěstou a ženichem popř. svatebnímu kočáru. Pro ostatní svatebčany je vyhrazeno parkoviště za zámkem. Pokud se na zámku v den svatebního obřadu koná zámecká akce, je příjezd na zámecké nádvoří omezen.

Svatební obřady na zámku probíhají ve spolupráci s matrikou Města Světlá nad Sázavou. Kontaktní osoba: paní Eva Pejcharová, tel. 569 496 685, e-mail: pejcharova@svetlans.

Další informace získáte na tel: 778 075 588 nebo na emailové adrese

Nahoru