Rozlučka se svobodou

Velmi vyhledávanou svatební tradicí se v poslední době stalo uspořádání rozlučky se svobodou pro budoucí nevěstu či budoucího ženicha. Oslavte své poslední dny svobody v úchvatných prostorách světelského zámku a utečte před všudypřítomným svatebním shonem.

Dámskou rozlučku se svobodou připravíme individuálně podle představ a přání zadavatelek. Uspořádejte sobě nebo své kamarádce krásnou a nezapomenutelnou rozlučku se svobodou v originálním prostředí zámeckého areálu. Výhodou loučení se svobodou na zámku ve Světlé nad Sázavou je jistě i dobrá dostupnost i pro nevěsty z Prahy a Brna (dálnice D1).

Pro Vaši rozlučku zajistíme doprovodný program, který Vám zpestří pobyt na zámku a přinese i řadu překvapení, zajistíme gastro-zážitek přesně podle Vašeho gusta. Využít můžete také možnosti přespání v zámeckých apartmánech a také parkování na bezplatném parkovišti v zámeckém areálu.

Celý zámecký tým Vám zaručuje vstřícný přístup, profesionální personál, bezpečnost a soukromí všech účastníků oslavy.

V případě, že máte zájem o rozlučku se svobodou na zámku Světlá nad Sázavou, neváhejte prosím kontaktovat svatební manažerku zámku, která Vám sestaví nabídku s ohledem na Vaše touhy a přání.

Nahoru